Nakladatelství Togga

Why choose Us?

Profil společnosti

Nakladatelství bylo založeno v roce 1997, původně se zaměřovalo na vydávání knižních publikací z oblasti muzikologie. V krátkém čase byl záběr rozšířen i na další humanitní obory a v současné době vydáváme knihy historické, filosofické, literárněvědné, pedagogické, lékařské, filologické či kunsthistorické.

Why choose Us?

SPOLUPRÁCE A PARTNEŘI

Našimi častými partnery, jak v oblasti koedicí, tak i v případech vydávání knih pod značkou zadavatele, jsou české i zahraniční univerzity a vědecká pracoviště, například Univerzita Karlova v Praze, Univerzita Palackého v Olomouci, Metropolitní univerzita, Akademie múzických umění, Akademie věd České republiky a mnohá další. Kromě uvedených institucí úzce participujeme na vydavatelských projektech jiných veřejnoprávních či soukromých subjektů v České republice, v Evropě i zámoří.

Why choose Us?

SPECIALIZACE

Co do počtu titulů menším, ale důležitým oborem naší činnosti je také vydávání poezie, beletrie a jejich překladů, stejně tak jako podpora začínajících autorů v uvedených oblastech. Zvláštní pozornost věnujeme také přípravě výtvarných publikací, monografií i encyklopedií na nejvyšší možné umělecké a technologické úrovni. V neposlední řadě poskytujeme s potěšením tvůrčí a technologické zázemí pro grafickou přípravu i následnou výrobu nejrůznějších publikací, časopisů nebo slavnostních tisků třetím stranám – obcím, městům, školám, spolkům, společnostem, občanským sdružením a dalším subjektům.

Rádi Vám pomůžeme

Co všechno můžete od nás při přípravě knih k vydání očekávat?

SAZBA

Precizní a estetická sazba je základním pilířem kvalitní knihy, ať už se jedná o román nebo odbornou monografii. Sázíme nejen v češtině a běžných světových jazycích, ale zvládáme také na první pohled exotické jazykové systémy, jako je např. hebrejština, arabština, čínština, japonština či korejština.

MATERIÁLY

K výrobě knihy doporučíme a zabezpečíme ty nejvhodnejší, papíry, potahové materály, lacetky a pod., vždy s ohledem na estetické, funkční i finanční potřeby zadavatele.

DISTRIBUCE

Distribuční sítě, jejichž jsme součástí, pokrývají kompletně nejen Českou republiku, ale jsme schopni nabídnout vydané publikace prostřednictvím našich partnerů prakticky kdekoliv po celém světě.

Jsme tu pro vás

Máte zajímavý rukopis? Chcete vydat krásnou publikaci?
Neváhejte se na nás obrátit!

Napište nám

Radlická 48, 158 00 Praha 5

E-mailknihy@togga.cz

Jsme i na facebooku!

Newsletter

Přihlašte se k odběru našich novinek (nebudeme vás spamovat, pouze se dozvíte o tom, co by vás mohlo zajímat):